Wdrażanie oraz utrzymanie systemów IT do monitoringu i zarządzania zużyciem energii i mediów


Realizujemy następujące zlecenia:

1. Przedstawienie dostępnych rozwiązań rynkowych w zakresie urządzeń pomiarowych

Na rynku istnieje wiele dostawców urządzeń pomiarowych różniących się możliwościami zastosowania oraz ceną. Właściwy dobór urządzenia pomiarowego jest kluczem do późniejszego wykorzystania jego możliwości oraz prawidłowego działania całego systemu. Pomagamy przejść Ci przez proces wyboru optymalnego urządzenia w oparciu o doświadczenie zebrane podczas przeprowadzonych projektów.

2. Pomoc i nadzór przy instalacji systemów pomiarowych i kontrolnych

Prawidłowo przeprowadzony proces instalacji i wdrożenia jest niezbędny do prawidłowego działania całego systemu. Doświadczenie zebrane podczas ponad 10 lat na rynku pozwala nam pomóc Ci zminimalizować czas wdrożenia systemu przy jednoczesnym utrzymaniu jakości instalacji.

3. Utrzymanie systemu oraz szkolenia dla pracówników ws. obsługi

Wyciągnięcie prawidłowych wniosków z informacji zebranych przez systemy pomiarowe musi iść w parze z efektywnym i szybkim dostarczeniem informacji. Pomożemy Ci zoptymalizować proces gromadzenia danych oraz ich interpretacji poprzez zbudowany przez nas system do automatyzacji raportów zużycia energii.

4. Tworzenie w 100% dostosowanych aplikacji webowych i mobilnych na potrzeby zarządzania systemem

Chcesz otrzymywać informacje na temat pracy Twojego budynku w czasie rzeczywistym? Tworzymy aplikacje pozwalące na integracje różnych źródeł informacji oraz szybkie i efektywne ich przedstawienie. Aplikacja jest w 100% dostosowana do Twoich potrzeb oraz zbudowana w opraciu o najnowocześniejsze technologie webowe co zapewnie zarówno najwyższą jakość jak i bezpieczeństwo jej użytkowania.

Działamy na terenie całego kraju.
Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci darmowy plan wdrożenia systemów IT w Twoim obiekcie.

Kontakt