1456934918_internt_web_technology-06_2

Optymalizacja kosztów mediów

  Koszty związane z dostarczeniem mediów potrafią być istotną pozycją w rachunku wyników – szczególnie w przypadku przedsiębiorstw produkcyjnych. JMS-DORADCY wspiera swoich Klientów w obniżeniu tych kosztów.

Więcej
1456934905_internt_web_technology-09_2

Wsparcie w pozyskaniu finansowania

  JMS-DORADCY wspiera swoich klientów w procesie pozyskiwania funduszy na realizację zamierzonych inwestycji – w formie różnego rodzaju dotacji, kredytów i pożyczek.

Więcej
1456934859_compose_2

Instytucje publiczne i samorządowe

  JMS-DORADCY posiada szerokie doświadczenie w zakresie przygotowywania analiz i opracowań, niezbędnych m.in. w procesie pozyskiwania dotacji

Więcej
lisc_2

Odnawialne źródła energii (OZE)

  Wiatr, słońce, woda, biomasa – to coraz bardziej popularne źródła energii. W przeciwieństwie do popularnych w Polsce ropy i węgla – dużo zdrowsze dla ludzi i środowiska.

Więcej

 

JMS-DORADCY działa od 2004 r. Specjalizujemy się w usługach doradczych związanych z szeroko pojętą optymalizacją kosztów zużycia mediów (takich jak energia elektryczna, gaz, ciepło, woda czy ścieki). Przygotowujemy audyty energetyczne, termomodernizacyjne, audyty energetyczne przedsiębiorstwa, certyfikaty energetyczne. Doradzamy nie tylko sposób, w jaki można osiągnąć zamierzone oszczędności, ale też wspieramy naszych Klientów w procesie pozyskiwania finansowania na przeprowadzenie niezbędnych inwestycji (zarówno w formie dotacji unijnych, jak i kredytów bankowych).